LOL SUPRİSE SÜRPRİZ ALTIN TOPLARDAN NE ÇIKARSA 1DK. ÇİZ CHALLENGE GÜLMELİ Bidünya Oyuncak

37 Vues
Published
LOL SUPRİSE SÜRPRİZ ALTIN TOPLARDAN NE ÇIKARSA 1DK. ÇİZ CHALLENGE GÜLMELİ Bidünya Oyuncak How To Draw An L.O.L. Surprise Doll
Gül abla ve Buse Lol Sürpriz box kutuları üzerindeki lol bebeklerin en güzel en favori lol bebeklerin arasında 24 adet lol bebekten sürpriz inci yani lol altın toplardan seçip 1 dakika içinde çizme challenge yapıyoruz. Sadece 4 lol altın topun içinde 2 şer adet lol sürpriz bebek ismi var. Lol bebek karakterlerinden en güzel çizen acaba kim olacak?
#LolSurprise #bidünyaoyuncakLOL #Doll #forchildren #Makeup
#drawing #colours #loscolores
#forchildren #learncolors #painting
#colouring #색깔배우기 #coloring
#forgirls #coloring #forkids #LOLSurpriseDolls Repainted
Haydi ailemize katıl:
ay, today we’re learning how to draw an L.O.L. Surprise doll! Never heard of them?
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!
LOL DOLL Unicorn Makeup coloring and drawing Painting learn to Draw colors for kids | Kids Art Time

Let's draw, color and paint LOL Surprise Doll for girls
drawing and coloring kids art with Glitter drawing and Glitter Paint
glitter toy drawing and colouring for children and toddlers
Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!
Today we are reimagining your favourite Disney Princesses as LOL Surprise Dolls !!! We are coloring our favourite LOL Surprise Dolls with the colors of all the Disney Princesses !!! Which One is your favourite ?

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.
Catégories
English Tutorials Makeup Tutorials
Mots-clés
bidünya oyuncak, bi dünya oyuncak, bir dünya oyuncak, fun kids, funny kids, fun kid kids, eğlenceli, LOL Bebek, LOL, lol bebekler bebek
Soyez le premier à commenter cette vidéo.