5 BARBİE DIY KOMBİN CHALLENGE 5 Cutest & Easy DIY COOL BARBIE DOLL LIFE HACKS ❤️Bidünya Oyuncak

51 Vues
Published
5 BARBİE DIY KOMBİN CHALLENGE ❤️5 Cutest & Easy DIY COOL BARBIE DOLL LIFE HACKS Bidünya OyuncakHaydi ailemize katıl:
WESOME DIY ACCESSORIES FOR YOUR BARBIE
Çarkıfelekten hangi bebek çıkarsa kenoşcan joker li Barbi kombin çalınç muzda Buse ve Gül abla terzi oluyor, kuaför oluyor. Oyuncak bebek Barbie için kıyafet tasarlayıp yaşam alanı barbie minayatür ev dekorasyonun için barbie bebeğimie minyatür koltıuk yapıyoruz. Lol surprise underwraps kutusuyla Barbie bebeğime koltuk yapıyorum.Ve eğlenceli renkli ponponlar ile Barbie bebeğime peruk yaıpyorum.
Be crafty and create a whole world for your Barbie! You can create DIY furniture, clothing, mini pool and even a whole collection of beauty and makeup products. Add style to your Barbie look and make a whole collection of fancy accessories. All these projects are so easy that you won’t spend whole days on creating but also will have time to play!
Let’s start from makeup collection for your doll. Like every girl, Barbie should have basic makeup tools to look stunning while shopping and when she goes to a party with friends. Watch our and make cool pink lipstick, nail polish, and mascara for your princess. Besides, create miniature shampoo and soap bottles from capsules and beads. You can create a unique collection of bottles and make a bathroom very stylish. Moreover, you can decorate a dressing table with miniature succulent from felt and thimble. Watch our super easy tutorial!
Check out more accessory tutorials: make a fancy baseball cap, the glamorous clutch purse for special events, cool backpack, a shopping bag, a suitcase for traveling and eyeglasses.
As a bonus, check out crazy ideas on how to reuse old toys! At first glance, these projects look weird but you will love planters made from old dolls. If you have an old doll lying around, make a planter out of doll’s head. Be creative and watch our tutorial. One more cool idea of how to reuse old toys is to turn them into a stunning lamp. Glue old plastic toys to the lamp’s neck and base. Cover it with any spray paint you like. It’s a cool way to decorate a boy’s or a girl’s room.
Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutma!

Hello everyone, welcome to Bidünya Oyuncak! Join us today by subscribing! Thank you!

Ürettiğimiz içerikler oyuncaklara olan aşkımız, tutkumuz ve hayranlığımızdan kendi hayal gücümüze dayanmaktadır. Kişisel olarak Dünyanın heryerinden beğendiğimiz ve topladığımız oyuncakları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. larımızın küçük yaşlardan yetişkinlere kadar ulaştığını görmek bizi dahada heveslendiriyor. Sizler için en kaliteli içerikleri yine sizden aldığımız enerji ile mümkün olan en iyi ları üretmeye devam edeceğiz:)

İşbirliği ve iletişim için bize ulaşın: buseozdilxx@gmail.com

◕‿◕

Popüler Çocuk ları:

☀︎LOL sürpriz bebekler lar:

☀︎Slime ları:

☀︎Oyuncak paketleri açılım ları:

☀︎Barbie ları:

☀︎Alışveriş ve vlog ları:

☀︎Eğlence ları:

Merhaba Ben Gül, YouTube kanalımda Her Gün Bidünya Oyuncak Ailesi için bir dünya oyuncak ile birbirinden güzel lar hazırlayıp paylaşıyorum. Kanalımda Eğlenceli Challenge, Özgün içerikler, Oyuncak, LOL Bebek, Sürpriz lar, Barbie Kombin Challenge, Barbi ları, Kombin Challenge, Nasıl Yapılır, Slime, Kendin Yap, Eğlenceli Çocuk su gibi bir sürü Eğlenceli Hareketli Renkli ve komik bulabilirsiniz. Bidünya Oyuncak Ailesi eğlenmeyi eğlenerek içerik üretmeyi ve eğlenceyi çok sever , Eğlence ise Aslen Bidünya Oyuncak Ailesinin işidir.
Catégories
English Tutorials Makeup Tutorials
Mots-clés
bidünya oyuncak, bi dünya oyuncak, bir dünya oyuncak, fun kids, funny kids, fun kid kids, oyuncak oynama, LOL Bebek, 5-Minute Crafts, DIY
Soyez le premier à commenter cette vidéo.